Home

Αυτοκρατορικός διάδρομος Πατριωτικός αθλητικά δωνης γκολ 1 0 Αναπτύσσω Γέλιο διδακτέα ύλη

Ασίστ Τσέριν, γκολ ο Σπόραρ και 1-0 η Σλοβενία! (vid) | SDNA

Ο Χρήστος Δώνης με φοβερή ασίστ βγήκε νικητής στον ελληνικό «εμφύλιο» στην  Πολωνία
Ο Χρήστος Δώνης με φοβερή ασίστ βγήκε νικητής στον ελληνικό «εμφύλιο» στην Πολωνία

Έβαλε την υπογραφή του ο Τάσος Δώνης - Το συμβόλαιο του με το ΑΠΟΕΛ | Ant1  Live
Έβαλε την υπογραφή του ο Τάσος Δώνης - Το συμβόλαιο του με το ΑΠΟΕΛ | Ant1 Live

Παναθηναϊκός: Αφιέρωσε το γκολ στον πατέρα του ο Χρήστος Δώνης

Δώνης: "Στο τέλος να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα…" / Ναούμ: "Δεχθήκαμε ένα  εύκολο γκολ.." | Ant1 Live
Δώνης: "Στο τέλος να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα…" / Ναούμ: "Δεχθήκαμε ένα εύκολο γκολ.." | Ant1 Live

Δείτε στο Trifilara.gr τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων... -  Trifilara.gr
Δείτε στο Trifilara.gr τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων... - Trifilara.gr

Δεν έστειλε ο Άγιαξ στην Μπλάκμπερν τον Δώνη | Contra.gr

ΒΙΝΤΕΟ: Ατομική ενέργεια και γκολ από τον Δώνη, ο οποίος σκόραρε και  τραυματίστηκε! | Ant1 Live
ΒΙΝΤΕΟ: Ατομική ενέργεια και γκολ από τον Δώνη, ο οποίος σκόραρε και τραυματίστηκε! | Ant1 Live

Ο Χρήστος Δώνης πέτυχε με γκολάρα το πρώτο του τέρμα στην Πολωνία

Η ΑΕΚ κερδίζει και τον ΠΑΟ στο ΟΑΚΑ και κάνει το 4 στα 4 στα ντέρμπι  (VIDEO) : aek365
Η ΑΕΚ κερδίζει και τον ΠΑΟ στο ΟΑΚΑ και κάνει το 4 στα 4 στα ντέρμπι (VIDEO) : aek365

Όλα τα γκολ του Γιώργου Δώνη με την φανέλα του Παναθηναϊκού (1991-1996) ☘️  - YouTube
Όλα τα γκολ του Γιώργου Δώνη με την φανέλα του Παναθηναϊκού (1991-1996) ☘️ - YouTube

Ηττα με 1-0 για την Εθνική από τη Γαλλία: Το πάλεψαν για 50 λεπτά οι  παίκτες της Ελλάδας, υπέκυψαν… με διπλό πέναλτι στο Παρίσι [videos] |  Hellasjournal.com
Ηττα με 1-0 για την Εθνική από τη Γαλλία: Το πάλεψαν για 50 λεπτά οι παίκτες της Ελλάδας, υπέκυψαν… με διπλό πέναλτι στο Παρίσι [videos] | Hellasjournal.com

ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ 0- 1 ΚΑΙ Η ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΟΥ… ΤΡΑΙΝΟΥ | Apodytiriakias.gr

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΩΝΗΣ | Ειδήσεις, νέα, ενημέρωση, Βαθμολογίες, αποτελέσματα

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ 1-0 | Ant1 Live

Παναθηναϊκός-ΑΕΛ: Διαβάζοντας τα χείλη του Δώνη βρίσκεις οργή | Contra.gr

Το 1ο γκολ του Κριστιάνο Ρονάλντο στη Σαουδική Αραβία – Ισοφάρισε σε 2-2  την Αλ Φατέχ του Γιώργου Δώνη – Δείτε highlights - Newsbeast
Το 1ο γκολ του Κριστιάνο Ρονάλντο στη Σαουδική Αραβία – Ισοφάρισε σε 2-2 την Αλ Φατέχ του Γιώργου Δώνη – Δείτε highlights - Newsbeast

Πρώτη εντός έδρας νίκη για τον ΑΠΟΕΛ με… υπογραφή Δώνη (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ) |  AlphaNews.Live
Πρώτη εντός έδρας νίκη για τον ΑΠΟΕΛ με… υπογραφή Δώνη (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ) | AlphaNews.Live